TIKLA ARA

DIGITURK TVGUIDE, Digiturk Yayın Akışı

Digiturk TV Guide, Digiturk Yayın Akışı
Digiturk TV Guide için tıklayınız.


HD Kanallar, Film ve Dizi Kanalları, Müzik, Çocuk, Yaşam, Ulusal ve Uluslararası Kanalları Digiturk yayın akışı ile hizmetinizdedir.

Beyazperdenin ödüllü yapıtları ve heyecanın ardı arkası kesilmeyen bağımlılık yapan diziler! Hollywood yıldızlarıyla yapılmış en özel röportajlar, starların dünyalarından kareler, tüm ayrıntılar ve fazlasına Digiturk E-Dergi sayfasından ulaşabilirsiniz. Digiturk E-Dergi'ye iOS ve Android cihazlarınızdan da ulaşabilirsiniz.

Görme Engelli Üyelerimiz için Film ve Dizi Kanalı Akışlarımız vardır. beIN Movies Comedy, beIN Movies Family, beIN Movies Festival, beIN Movies Premier, beIN Movies Premier 2, beIN Movies Stars, beIN Movies Action, beIN Series Comedy, beIN Series Drama, Home Enternainment, beIN Series Sci-Fi, beIN Series Vice kanallarını sesli betimleme ile kullanabilirsiniz.


SIK SORULAN SORULAR

Tabloda programların yanlarında bulunan renkler ne anlama geliyor?
Programların kategorilerini (Ör: Spor, Çocuk, Film gibi) belirtmektedir. Renklerin ne anlama geldiğini tablonun üst kısmında bulunan “Renk Açıklamaları” bölümünden öğrenebilirsiniz..

Tabloda bazı kanalların yayın akış bilgileri neden bulunmuyor?
Bazı kanallar günlük yayın akışlarında çok sık değişiklikler gerçekleştirmektedir. Özellikle ulusal kanallar, haber, spor ve müzik kanallarına ait yayın akışlarının güncellemelerinde bu kanallardan kaynaklı problemler yaşanabilmektedir.

Digiturk Kanalların tüm günlük detaylı yayın akışına nasıl erişirim?
Tablonun sol kısmında bulunan kanalların logolarına tıkladığınızda sadece o kanala ait yayın akış bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Aynı ekranda logolarına tıklayarak diğer kanallara ait detaylı yayın akışlarına da ulaşabilirsiniz.

Digimobil numaram yok, üye numaramı da hatırlamıyorum DIGITURK Plus’a kayıt ve etiketleme hizmetlerinden nasıl yararlanabilirim?
Webden kayıt seçeneği için Digiweb online işlemler sistemine kayıt yaptırmış olmanız gerekmektedir.

Yayın Akışı Tablosu’ndaki günü ve saat aralıklarını nasıl değiştirebilirim?
Digiturk Yayın Akışı Tablosu site ilk yüklendiğinde o gün ve bulunduğunuz üç saatlik zaman aralığındaki; numara sırasına göre ilk 15 kanalın yayın akışını göstermektedir. Üst kısmında yer alan kırmızı bant içerisinde gün ve saat seçimi ile ilgili bağlantılar vardır. Bu bağlantılar aracılığıyla istediğiniz günü ve zaman aralığını seçip görüntüleyebilirsiniz. Kanallara ait detaylı yayın akışı ekranında da, yine kırmızı bant üzerindeki ilgili bağlantıdan seçerek istediğiniz gün için o kanala ait detaylı yayın akışını görüntüleyebilirsiniz.

Yayın akışı kullanıcı arayüzü ile ilgili nasıl hızlı bilgi alabilirim?
Bilgi almak istediğiniz alanda mouse okunuzu kısa bir süre tuttuğunuzda ise o konuyla ilgili kısa bilgi içeren bir baloncuk görüntülenmektedir.

Yayın akışında istediğim kanal aralığına nasıl gidebilirim?
Yayın Akışı Tablosu’nun üst bandında sol köşede yer alan “Kanal No” alanındaki kutucuklarda 1’den 15’e kadar kanal sayısı görüntülenmektedir. Buradaki kutucukların yanlarında yer alan ok şeklindeki butonlar ile bir önceki ve bir sonraki 15 kanal görüntülenebilir. Ya da maksimum 15 satırlık istediğiniz aralıktaki kanal numaralarını yazıp “Filtrele”ye tıkladığınızda o kanallara ait yayın akışına ulaşabilirsiniz.Yorumlar


İSMAİL ÖZDEMİR - 10.05.2015 22:39:44

183. kanalı izleyebilen var mı?


Ceyhun - 04.09.2015 22:18:39

Digitürk'ten Almanya maçını izleyemiyorum. Kapalı kanal bilgi verir misiniz?


Digiturk France - 20.09.2015 01:06:50

Arti Bir TV Yeniden Digiturk de olacaktir 16/12/2015 Tarihinde. La Chaîne Arti Bir TV Cesseront a nouveau Disponible a partir du 16/12/2015.


mustafa kızıldağ - 30.09.2015 13:22:02

IMC Tv kanalını istiyoruz?


Özgür Afşin - 24.10.2016 22:00:47

FX kanalı neden yok Neden kaldırılmış 113 nolu kanalı neden izleyemiyorum?


Işılay emin - 16.12.2016 18:49:41

Dizimax wice de artık Hawaii five o adlı dizi yayınlanmıyor mu bilgi verirseniz sevinirim


idil - 23.03.2017 16:31:01

VH1 amerika yayınıyla aynı mı?


Cenk - 18.05.2017 21:40:46

3D yayınlar nerede?
Yorum Ekle


İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu: