TIKLA ARA

Ana Sayfa Kampanyalar İnternet Kampanyası

Digiturk İnternet Kampanyası

İnternet Kampanyası

Yalnızca İnternet fiyatına hem Digiturk, Hem limitsiz internet! Üstelik 12 ay boyunca HD Keyfi'de hediye! Digiturk İnternet Kampanyasında Digiturk ve Süper Hızlı Limitsiz İnternet tek pakette bir arada.  
Dileyene telefon hattı olmadan sadece Yalın İnternet seçeneğiyle!

İnternet Paketi Avantajları

İnternet Paketleri ve İçerikleri:

İnternet PaketleriNeden Digiturk İnternet?

Turkcell Superonline kalitesi ile Dilediğin Hız Seçenekleri..

Telefonsuz internet ayda sadece 10 TL farkla …

Fiber İnternet üyeliklerinde kotanızdan etkilenmeden en yeni filmleri, en sevdiğin dizileri, belgeselleri ve spor programlarını artık dilediğin zaman izleme şansı…

Süper Lig Süper Paketi + Limitsiz İnternet ve Süper Lig Şampiyonlar Paketi + Limitsiz İnternet seçeneğinde Türksat üzerinden abonelik yapılmaktadır. Kurulum ücretsiz yapılmaktadır.

Yalın internet seçeneğinden aylık paket ücretinize 10TL ek ücret ödeyerek yararlanabilirsiniz.

 

Digiturk ve Süper Lig Paketlerini görmek için buraya tıklayınız.

Ara Abone ol: 0(216) 740 00 49

Digiturk Başvuru

İnternet Kampanyası Detayları:
Kurulum:

Digiturk İnternet kampanyası kapsamında Adsl aktivasyon ücreti alınmamaktadır.  Digiturk kurulum hediye edilmektedir.
Adsl modem ücreti aylık 4TL olarak faturaya yansıtılmaktadır. İnternet hizmeti Turkcell Superonline tarafından verilmektedir. Kampanyadan mevcut Digiturk ve Superonline üyeleri de yararlanabilir.


Uydu Alıcısı:
Uydu alıcısı, Digiturk üyeliği süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır. Uydu alıcınızın arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcısı ile değiştirilir.

Kampanya Detayları:

Kampanyada 24 ay abonelik taahhütü gereklidir. Kampanya kapsamında 12 ay HD üyeliği ücretsiz olarak verilmektedir.


Kategori:
Kampanyalar

İlk ay hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde; Online İşlemler Merkezi’nden veya 0212 473 73 73 no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin vermeniz gerekmektedir.Yorumlar


Yorum yok

Yorum Ekle


İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu: