TIKLA ARA

Ana Sayfa Digiturk 4K

Digiturk 4K

Digiturk 4K

4K Teknolojisi Nedir?

Digiturk ile evinize gelen 4K teknolojisi, HD görüntüden 4 kat daha fazla çözünürlük sağlamaktadır.

Çok daha büyük ekranlarda görüntü kalitesinden ödün vermeden yayınları izleme olanağı sağlayan 4K ile özellikle spor karşılaşmaları ve özel efektler içeren içeriklerde daha akıcı güzel ve kaliteli bir görüntü elde edilmektedir. 4K Yayın şimdi Digiturk'te ve çok daha net bir şekilde ile evinize geliyor.

Digiturk 4K Teknolojisinde Neler Var?

4K

Her hafta sonu Spor Toto Süper Lig'in 1 maç yayınını 4K maç yayını yapan DIGITURK'ten, Samsung'un katkılarıyla keyifli bir şekilde yararlanabilirsiniz.

4K

4K Teknoloji ile belgesel kanalı olan beIN İZ eşsiz bir deneyim ile Digiturk izleyicilerine şimdiye kadar görülmemiş netlikte ve muhteşem görüntüler eşliğinde güzel bir yolculuğa çıkıyorsunuz.

Digiturk 4K Nasıl İzlenir?

beIN CONNECT Özellikli 4K Digiturk Plus 33 TL!

Platin Paketinize varsa fiyat 23 TL olur, ek olarak uydu alıcısını internete bağlayarak 3 TL daha fazla indirim için 20 TL'ye izleyebilirsiniz.

Digiturk 4K Plus'ın beIN Connect izleme özelliği ile paketinize ek 1000'in üzerinde içeriğe istediğiniz zaman ulaşabilir ek olarakda Karaoke ve Twitter gibi soyal ağlara rahatça ulaşabilirsiniz.

33 TL 12 ay taahhüt durumundadır. Taahhütsüz fiyat ise 43 TL'dir.

 

Konular: Digiturk 4K Nasıl izlenir?, 4K Teknolojisinde neler olduğunuz öğrenin, 4K Teknolojisini nasıl  izleyebileceğinizi ğrenin.Yorumlar


Yorum yok

Yorum Ekle


İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu: