TIKLA ARA

Digiturk Fatura Sorgulama ve Ödeme

Lütfen 10 haneli abone numaranızı giriniz. Digiturk abone numaranız 10 haneden az ise başına 100 veya 10 ekleyerek 10 haneye tamamlayarak sorgulayınız. Ör: 1001111111

Abone No :
Digiturk faturalarınızı online işlem merkezinden veya müşteri hizmetlerini telefon ile arayarak ta öğrenebilirsiniz. Digiturk'e kayıtlı cep telefonunuz ve online işlem merkezi şifreniz ile giriş yapıp fatura bölümünden borç ve fatura bilgilerine erişebilir, ödenmemiş faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Şifresiz borç sorgulama da yapabilirsiniz.


DIGIWEB'den yapabileceğiniz işlemler: DIGIMOBIL telefon  numaranızı kaydettirebilir, üyelik ve fatura bilgilerinizi öğrenebilir, faturanızı ödeyebilir, ödeme talimatı verebilir, paket ve servislere üye olabilir, salonlardan maç, film ve erotik siparişi verebilir, şifreli ürün işlemlerini yapabilir, evinize ikinci DIGITURK talebinde bulunabilir, +Puanınız ile hediye alabilir, Dostlar Kampanyası'ndan faydalanabilir, kutunuzun kanal kaydetme ve etiketleme özelliklerini uzaktan  kullanabilir, anketlere katılabilir, görüş ve önerilerinizi iletebilir, DIGITURK PIN kodunuzu ve Digiweb şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.


DIGIWEB'e üyelik numaranızla veya daha önce kaydettirdiğiniz DIGIMOBIL telefonunuzla giriş yapabilirsiniz. DIGIWEB'e ilk girişte şifreniz, Dijital Kart numaranızın son beş hanesidir. Üye numaranız faturanızın sol üst köşesinde yer almaktadır.

Digiturk Faturaları ile ilgili çeşitli bilgiler


Digiturk Aralık - 2017 faturalarınızı ve önceki dönemleri yukarıda bağlantısı verilen "Digiturk Online İşlemler" sayfasından öğrenebilir ve fatura ödeme işlemlerinizi kredi kartınız ile gerçekleştirebilirsiniz. Digiturk aboneliğiniz ile ilgili işlemleri de online işlem merkezi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.


Cep Telefonundan Digiturk Faturası Öğrenme

Cep telefonunuz üzerinden mevcut Digiturk fatura borcunuzun tutarını öğrenebilirsiniz. Cep telefonunuz da fatura yazıp 3555'e kısa mesaj gönderdiğiniz zaman son döneme ait Digiturk fatura borcunuz kısa mesaj ile size bildirilecektir.

Digiturk Fatura Son Ödeme Tarihleri

Digiturk faturalarının son ödeme tarihleri her ayın 16'sı olmaktadır. Fakat resmi tatiller ve hafta sonları gibi durumlardan dolayı fatura ödeme tarihleri bir kaç gün değişiklik gösterebilmektedir. Faturanızın sol üst köşesine bakarak fatura son ödeme tarihinizi öğrenebilirsiniz.

Digiturk Fatura Ödeme Noktaları

Digiturk faturalarınızı anlaşmalı bankalar üzerinden ödeyebilirsiniz. Digiturk faturalarınızı ödeyebileceğiniz bankaların listesi için buraya tıklayınız. Digiturk faturalarınızı bankalar dışında müşteri hizmetleri telefonunda kredi kartı ile, Digiturk online işlem merkezi üzerinden kredi kartı ile, 555 numaralı Digiturk müşteri hizmetleri kanalından kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

İlk Gelen Digiturk Faturası

Digiturk faturaları ön ödemeli şeklindedir. Bu nedenle ilk gelen Digiturk faturanızda 2 döneme ait bilgiler bulunur. Üye olduğunuz ayın kısmi kullanım bedeli ile bir sonraki ayın bedeli ilk Digiturk faturanızı oluşturur.

Digiturk Otomatik Fatura Ödeme Talimatı

Digiturk faturalarınızı otomatik ödeme talimatı vererek te ödeyebilirsiniz. Digiturk müşteri hizmetlerinden ve online işlem merkezinden otomatik fatura ödeme talimatı verebilirsiniz.

Digiturk Fatura Detayları

Paket Ücreti
Kullanmış olduğunuz Digiturk paketinin bedelidir.

Kira Ücreti
Kiralı olarak alınan Digiturk ekipmanlarının bedelinden oluşmaktadır.

İletişim Hizmeti
Verilen Dijital hizmet bedelinden oluşur.

İzle Öde Ücreti
Digiturk platformunda program, maç ve sinema filmi gibi satın aldığınız hizmetlerin bedelleri bu kalemde yer almaktadır.

Digiturk Dergi
Digiturk dergi aboneliğiniz bulunuyorsa bedeli bu kalemde bulunur.

KDV
Kullandığınız hizmetlere uygulanan KDV tutarıdır.

ÖİV
Özel iletişim vergisini içerir.

Yapmış Olduğunuz Ödemeden Bu Fatura İle Mahsup Edilen
Faturanızdan, daha önce yapılan ödeme sebebiyle düşülen tutarı göstermektedir.Yorumlar


Şahin Özkan - 09.02.2016 17:21:46

Faturamı görüntüleyemiyorum ve ayrıntıları göremiyorum.


pusat - 10.03.2016 13:04:17

Faturamı ödeyeceğim. Üye numarımı nasıl öğrenebilirim?


necla - 01.10.2016 21:43:15

Abone noyu bilmiyorum nasıl öğrenebilirim?


Halit İbak - 07.10.2016 18:01:45

Fatura dökümünü öğrenebilirmiyim.


Adem ÇÖKELER - 13.10.2016 21:58:45

Abone numarami bilmiyorum.


mustafa açık - 14.12.2016 13:02:02

Fatura dökümünü görmek istiyorum.


Sedat - 17.01.2017 18:21:39

Faturam ödenmiş mi acaba?


aziz kurt - 28.03.2017 15:19:21

Üye no ve şifremi unuttum.


uğur solak - 29.05.2017 09:32:03

Borcumu ve kaç fatura birikmiş onu öğrenmek istiyorum.
Yorum Ekle


İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu: