TIKLA ARA

Ana Sayfa Digiturk Bayileri

Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları


Digiturk Bayilerine ulaşmak için : 0(212) 942 33 98


Teknik Servis talebi veya Arıza Bildirimi için tıklayınız.


Digiturk ve Lig TV bayileri, beIN Sports satış noktaları ve yetkili teknik servislerinin listesi ve iletişim bilgileri aşağıdaki bağlantılara tıklayarak haritalardan öğrenebilirsiniz.


Yukarıda verilen listeden Türkiye'de bulunan Digiturk bayilerinin adres ve diğer iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Digiturk bayileri harita sorgulaması yapabilirsiniz. Yurt dışında ve Avrupa'da yer alan Digiturk Avrupa Bayileri listesine de ulaşabilirsiniz. Online abonelik taleplerini ise 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan yapabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgeye en yakın bayi, teknik servis ve satış noktasının bilgilerini ve listesini öğrenebilirsiniz.

DİGİTURK'TE NELER VAR?

Canınız o anda ne seyretmek isterse, dilediğiniz paket seçeneği ile sinemadan belgesele, spordan modaya, haberden yaşama, müzikten çocuk kanallarına onlarca kanalı gösteren televizyon.

Yukarıdaki menüden Digiturk ile ilgili verdiğimiz hizmetlerin listesine ve hangi illere hizmet verdiğimiz bilgisine ulaşabilirsiniz. Ayrıca hizmet verdiğimiz ilçelerin listesine de erişebilirsiniz. Digiturk ile ilgili bilgi ve abonelik taleplerinizi 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de bize iletebilirsiniz. Sitemiz üzerinden online Digiturk aboneliği taleplerinizi de iletebilirsiniz. Digiturk abonelik talebiniz ile birlikte müşteri temsilcimiz tarafından aranarak Digiturk kampanyaları, paketler ve kanallar hakkında ayrıntılı olarak bilgi verilecektir. Onay vermeniz durumunda talebiniz ilgili bölgenizde bulunan Digiturk bayisine iletilecek. Digiturk bayisi tarafından randevu alınarak kurulum hizmeti gerçekleştirilecektir.


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar


Yorum yok

Yorum Ekle


İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu:


0(212) 942 33 98 Hemen Başvur