TIKLA ARA

Müşteri HizmetleriDigiturk Müşteri Hizmetlerinden istediğiniz her an yardım alabilirsiniz. Digiturk Müşteri Hizmetler telefon numarası: 0212 473 73 73

Yeni Üyelik Talepleri için: 0(216) 740 00 49


Digiturk MÜŞTERİ HİZMETLERİ Kanalı 555 Müşteri Hizmetleri Kanalı sayesinde DIGITURK aboneliğiniz ile ilgili işlemleriniz için televizyonunuzdan başka hiçbir şeye ihtiyacınız olmadan tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz. Üye olunan hizmetleri görüntüleme, hizmetinizin değişikliği, teknik servis bilgileri v.b. ulaşabilirsiniz. Digiturk Müşteri Hizmetlerinden birçok konuda yardım almanız mümkündür.

Fatura ve borç sorgulama, kredi kartı ile online fatura ödeme, otomatik ödeme talimatı verme ve geriye dönük fatura bilgilerini ve detaylarını inceleme işlemleriniz için Digi Kumandanız yapabilirsiniz. Tüm paket, abonelik bilgileri ve servis bilgilerine ulaşmak, yeni paket satın almak veya üst paketlere geçmek için Kanal 555 günün her saati kullanabilirsiniz.

Üyeliğinizle ilgili işlemleriniz için Kanal 555'ten başka internet, telefon veya cep telefonunuzu da kullanabilirsiniz. DIGIWEB, Sesli Yanıt Sistemi ve DIGIMOBIL hizmetleri ile ilgili detaylı bilgiler, bunun yanında DigiKutu ve DigiKumanda hakkında açıklamalar Müşteri Hizmetleri Kanalında bulunmaktadır.

Üyeliğinize hizmet veren en yakın teknik servisin iletişim bilgilerine ulaşabilir veya mesajınızı yazabilirsiniz.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No : 555 Yayın Süresi : 24 Saat

Bayi Telefonları

 

Konular: Digiturk Merkez

Yorumlar


  

Digiturk şifremi unuttum nasıl öğrenebilirim?


  

Benim telefon numaram değişti dilediğin yerdeyi açamıyorum yardımcı olur musunuz?


  

Yayınlarım 5 dk sonra sinyal yok diyerek gidiyor dun elenbi ve çanağı ayarlattım ama yine sorun çözülmedi ne yapmalıyım 4 yada 5 gündür aynı sorunu yasıyorum
Yorum Ekle


İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu:


0(216) 740 00 49 Hemen Başvur