TIKLA ARA

Ana Sayfa Digiturk Blog Digitürk Play Tek Maç Satın Alma

Digiturk Play Tek Maç Satın Alma

Digitürk Play Tek Maç Satın Alma

Digiturk Play Tek Maç Nasıl Satın Alınır? Fiyatları Ne kadar? En uygun fiyatlarla beIN Sports maçlarını online izleyin.

Digiturk tek maç satın alarak takımınızın maçlarını uygun fiyata seyredebilirsiniz. Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor ve tüm takımların derbi ve tek maçlarını Digiturk Play ile online olarak ucuza izleyebilirsiniz.

Tek Maç Nasıl Satın Alınır?

Digiturk Play’in en uygun paketi olan Haftalık Paket ile Süper Lig futbol haftasının satın aldığınız haftadaki tüm maçlarını internetten uygun fiyata izleyebilirsiniz. Yani aslında bu paketle sadece tek maç satın almış olmuyorsunuz. Dilerseniz o hafta sonu oynanan 9 karşılaşmayı da izleyebilirsiniz. Tüm maçlar, derbiler için oluşturulan bu paketin fiyatı sabit olup online olarak kolayca satın alınabilir.

Digiturk Play satın almak için:

1) Digiturk Play sayfasından giriş yapın.

2) Menüden Süper Lig’i seçerek haftalık pakete üye olun.

Kredi kartınızla Digiturk Play’i online satın alabilirsiniz. Paketi satın aldıktan sonra üyeliğiniz anında aktifleştirilir ve izlemek istediğiniz maçı seçerek internetten izleyebilirsiniz. Dilerseniz laptopunuzu HDMI kablosuyla televizyonunuza bağlayarak tam ekrandan uygun fiyatla derbileri, takımınızın maçlarını keyifle izleyebilirsiniz.

Digiturk Tek Maç Satın Alma Fiyatı Nedir?

Digiturk Play ile beINSports’ta sadece kendi takımınızın tek maçını ucuza seyretmek istiyorsanız en uygun paket olan Haftalık Paket’e üye olmanız gerekmektedir. Bu paketi almanız dahilinde o hafta oynanan diğer maçlarıda izleyebilirsiniz. 2018 yeni paket sistemiyle sadece tek bir maç izlenemez. En düşük paket olan Haftalık Paket’i satın almanız gerekmektedir.


2018 Digi Play Fiyat Listesi

Digiturk Play Paketleri Standart Kalite Yüksek Kalite
Haftalık Paket 40 TL 50 TL
Aylık Paket 69 TL 89 TL
12 Aylık Paket 499 TL 599 TL
Yorumlar


Yorum yok

Yorum Ekle


İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu:


0(212) 942 33 98 Hemen Başvur