TIKLA ARA

DIGITURK TVGUIDE, Digiturk Yayın Akışı

Digiturk TV Guide, Digiturk Yayın Akışı
Digiturk TV Guide için tıklayınız.


Digiturk'ün tüm yayın akışı hizmeti ile bütün HD Kanallar, Film ve Dizi Kanalları, Müzik, Çocuk, Yaşam, Ulusal ve Uluslararası Kanalları ve tüm Haber Kanallarının yayın akış bilgileri ve program detaylarına ulaşabilirsiniz...

Beyazperdenin ödüllü yapıtları ve heyecanın ardı arkası kesilmeyen bağımlılık yapan diziler! Hollywood yıldızlarıyla yapılmış en özel röportajlar, starların dünyalarından kareler, tüm ayrıntılar ve fazlasına Digiturk E-Dergi sayfasından ulaşabilirsiniz. Digiturk E-Dergi'ye iOS ve Android cihazlarınızdan da ulaşabilirsiniz.SIK SORULAN SORULAR


Tabloda programların yanlarında yer alan renkler ne anlama geliyor?
Tablodaki her renk programın kategorisini (Ör: Spor, Çocuk, Aksiyon gibi) ifade etmektedir. Aşağıdaki şemada DigiturkYayın Akışı Tablosu’da yer alan tüm renklerin açıklamalarını bulabilirsiniz. Güncel renk açıklamalarına her zaman tablonun üst kısmında yer alan “Renk Açıklamaları” butonu aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Tabloda bazı kanalların yayın akışlarını neden görüntülenemiyor?
Bazı kanallar günlük yayın akışlarında çok sık değişiklikler gerçekleştirmektedir. Özellikle ulusal kanallar, haber, spor ve müzik kanallarına ait yayın akışlarının güncellemelerinde bu kanallardan kaynaklı problemler yaşanabilmektedir. Güncel bilgiler sistemimize ulaştığında Yayın Akışı Tablosu’ndaki bilgiler de periyodik olarak güncellenmektedir.

Digiturk Kanalların tüm günlük detaylı yayın akışına nasıl erişirim?
Tablonun sol kısmında yer alan kanal logolarından dilediğinize tıkladığınızda o kanala ait detaylı yayın akışını görebilirsiniz. Aynı ekranda logolarına tıklayarak diğer kanallara ait detaylı yayın akışlarına da ulaşabilirsiniz. Digiturk LigTV Yayın Akışı Tablosu’na geri dönmek için ise tek yapmanız gereken tablonun üst kısmında yer alan “Filtrelemeyi Kaldır” yazısına tıklamak.

Digimobil numaram yok, üye numaramı da hatırlamıyorum DIGITURK Plus’a kayıt ve etiketleme hizmetlerinden nasıl yararlanabilirim?
Webden kayıt seçeneği için Digiweb sistemimize kayıt yaptırmış olmanız gerekmektedir. Bu başkalarının sizin adınıza kayıt istemlerini önlemek için Digiturk’ün üyelerinin güvenliğini koruma amaçlı gerçekleştirmekte olduğu bir uygulamadır. Eğer şifreniz yoksa bu linke tıklayarak kolayca şifrenizi alabilirsiniz. Şifrenizi aynı zamanda 0212 473 73 73 no’lu çağrı merkezimizden de almanız mümkündür.

Yayın Akışı Tablosu’ndaki günü ve saat aralıklarını nasıl değiştirebilirim?
Digiturk Yayın Akışı Tablosu site ilk yüklendiğinde o gün ve bulunduğunuz üç saatlik zaman aralığındaki; numara sırasına göre ilk 15 kanalın yayın akışını göstermektedir. Tablonun üst kısmında yer alan kırmızı bant içerisinde gün ve saat seçimi ile ilgili linkler bulunmaktadır. Bu linkler aracılığıyla dilediğiniz günü ve zaman aralığını seçip görüntüleyebilirsiniz. Kanallara ait detaylı yayın akışı ekranında da, yine kırmızı bant üzerindeki ilgili linkten seçim yaparak dilediğiniz gün için o kanala ait detaylı yayın akışını görüntülemeniz mümkündür.

Yayın akışı kullanıcı arayüzü ile ilgili nasıl hızlı bilgi alabilirim?
Bilgi almak istediğiniz alanda mouse okunuzu kısa bir süre tuttuğunuzda o konuyla ilgili kısa bilgi içeren bir baloncuk (tooltip) görüntülenmektedir.

Yayın akışında istediğim kanal aralığına nasıl gidebilirim?
Yayın Akışı Tablosu’nun üst bandında sol köşede yer alan “Digiturk Kanal No” alanındaki kutucuklarda 1’den 15’e kadar kanal sayısı görüntülenmektedir. Buradaki kutucukların yanlarında yer alan ok şeklindeki butonlar ile bir önceki ve bir sonraki 15 kanal görüntülenebilir. Ya da maksimum 15 satırlık dilediğiniz aralıktaki kanal numaralarını yazıp “Filtrele”ye tıkladığınızda o kanallara ait yayın akışına ulaşabilirsiniz.

Sadece istediğim türde yayın yapan kanalların yayın akışlarını nasıl görüntüleyebilrim?
Digiturk Yayın Akışı Tablosu’nun üst bandında yer alan “Temaya Göre Filtrele” butonu bu gereksiniminizi karşılamak amacıyla oluşturulmuştur. Bu butonu tıklayıp tercih ettiğiniz türü seçtiğinizde o türdeki kanallara ait yayın akışına ulaşırsınız.

Temaya göre filtreleme yaptım ama artık diğer kanallar görünmüyor. Nasıl eski haline getirebilirim?
Yayın Akışı Tablosu’nun üst bandında yer alan “Filtrelemeyi Kaldır” linkine tıkladığınızda tablodaki yayın akışı eski haline dönecektir.

İleri bir tarihe ait yayın akışını nasıl görüntülerim?
Yayın Akışı Tablosu’nun sol üst köşesinde yer alan “Bugün” linkinin yanındaki oka tıklandığında aylık takvim görüntülenmektedir. Bu takvim üzerinden dilediğiniz tarihi seçtiğinizde o güne ait mevcut yayın akışını görüntüleyebilirsiniz.

Tarihi değiştirdim. Bugün’ün yayın akışına nasıl dönebilirim?
Yayın Akışı Tablosu’nun sol üst köşesinde yer alan “Bugün” linkine tıkladığınızda bugünün yayın akışına dönebilirsiniz. Aynı şekilde “Bugün” linkinin yanındaki oka tıklayarak da bugünün tarihini seçtiğinizde bugünün yayın akışı görüntülenecektir.

Gün içinde başka saatte yer alan yayın akışlarını nasıl görüntüleyebilirim?
Tablonun üst kısmında yer alan “Bugün” linkinin sağ yanında saat aralıklarını gösteren oklarla belirlenmiş bir seçim alanı bulunmaktadır. Bu okları kullanarak görüntülemekte olduğunuz güne ait farklı saatlerdeki yayın akışlarına ulaşmanız mümkündür.

Sayfayı favorilerime nasıl eklerim?
Mouse’unuzun okunu tablonun sağ üst kısmında yer alan “Paylaş” butonunun üzerine getirdiğinizde çeşitli link ve seçeneklerin olduğu bir tooltip kutucuk açılmaktadır. Bu kutucuk içerisinde yer alan “Favorilere Ekle” seçeneğine tıkladığınızda sayfa favorilerinize eklenir.

Sayfayı nasıl yazdırırım?
Mouse’unuzun okunu tablonun sağ üst kısmında yer alan “Paylaş” butonunun üzerine getirdiğinizde çeşitli link ve seçeneklerin olduğu bir tooltip kutucuk açılmaktadır. Bu kutucuk içerisinde yer alan “Yazdır” seçeneğine tıklayarak sayfayı yazdırabilirsiniz.

E-posta ile nasıl bir arkadaşıma gönderirim?
Mouse’unuzun okunu tablonun sağ üst kısmında yer alan “Paylaş” butonunun üzerine getirdiğinizde çeşitli link ve seçeneklerin olduğu bir tooltip kutucuk açılmaktadır. Bu kutucuk içerisinde yer alan “E-posta” seçeneğine tıklayarak isterseniz bir isterseniz birden fazla arkadaşınıza sayfayı e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Yayın akışının üstünde saatlerin yazdığı bölümde kırmızı bir ok var. Bu ne anlama geliyor?
Bu ok, o anki saati göstermektedir. Bu ok hizzasına bakarak o anda yayın akışında hangi programların yayınlanmakta olduğunu görebilirsiniz.


Yayın akışında yer alan bir program hakkında nasıl daha detaylı bilgi alabilirim?
İlgilendiğiniz programa tıkladığınızda o programa ait bilgi ekranı bir pencere içerisinde görüntülenir. Bu pencere içerisinde tıkladığınız yayın ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.Yorumlar


yunus emre - 26.10.2013 20:09:31

Digitürk yayını var ama televizyon göstermiyor. Ne yap malıyım?


cigdemcaliskan - 13.11.2013 21:01:07

show max e tekrar dudaktan kalbe yi koyarsanız cook memnun oluruz...


arda - 03.12.2013 15:10:50

Fx kanalı neden yok artık. 113.kanaldaydı başka bi kanala mı geçti?


HASANHÜSEYİN TETİK - 16.12.2013 16:54:06

NEDEN 3D YENİ VE SIK OLARAK FİLM YAYINLAMIYORSUNUZ MESELA GÜNDE 1 TANE 3D FİLMİ 21.00 23.00 ARASI YAYINLASANIZ ÇOK GÜZEL OLACAK


Sen İstedigimi yap bosver ismimi. - 15.02.2014 00:20:19

NBA maçları için niye ayri kanal acmiyorsunuz.Her tur yabanci kanal var ama nba yok.cnnturk bazi maclari gosteriyor ama amerikan veya sıkı basketbol hayranlari icin cok gerekli bisey bu.


seda kafkaslı - 19.03.2014 12:06:23

babyfirst kanalı yayından kalktı mı yoksa giriş paketinden alınıp cocuk paketine mi eklendiTüm çocuk kanalları standart giriş paketinde niye bu yok


Hasan serçe - 13.08.2014 00:54:16

Neden yayın akışı kesildi ve müşteri temsilcisine bağlanamıyorum.


Eyup Arinmis - 21.09.2014 16:42:32

Avrupada neden Star tv Show tv Atv Kanal d Turkiye versiyonlarini izleyemiyoruz ayrica Ntvspor tv 8 fox tv ve aklima gelmeyen nicelerini ayrica frekanslar degisti degiseli Gstv de sorun yasiyorum.


İSMAİL ÖZDEMİR - 10.05.2015 22:39:44

183. kanalı izleyebilen var mı?


Ceyhun - 04.09.2015 22:18:39

Digitürk'ten Almanya maçını izleyemiyorum. Kapalı kanal bilgi verir misiniz?


Digiturk France - 20.09.2015 01:06:50

Arti Bir TV Yeniden Digiturk de olacaktir 16/12/2015 Tarihinde. La Chaîne Arti Bir TV Cesseront a nouveau Disponible a partir du 16/12/2015.


mustafa kızıldağ - 30.09.2015 13:22:02

IMC Tv kanalını istiyoruz?
Yorum Ekle


İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu: