TIKLA ARA

ÇINARCIK Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ÇINARCIK ilçesindeki Digiturk yetkili bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesini öğrenebilirsiniz. Digiturk ÇINARCIK bayileri, satış noktaları ve yetkili servislerinin ÇINARCIK ilçesi için hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Digiturk paketleri hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 müşteri hizmetlerimizden bizi arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemizden gerçekleştirebilirsiniz.

ÇINARCIK Bayisi: 0216 740 00 49

Digiturk ÇINARCIK için Teknik Servis talebi veya Arıza Bildirimi için tıklayınız.

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe Telefon
ARAS İLETİŞİM YALOVA-ZAFER ADIGÜZEL FEVZİ ÇAKMAK Mah. CUMHURİYET Cd. YILDIZ Sk. Ap. No: 8/A MERKEZ / YALOVA / TÜRKİYE ÇINARCIK 0226 8113350ÇINARCIK Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ÇINARCIK DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ÇINARCIK Digiturk Kurulumu
- Lig TV Satışı
- Digiturk Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ÇINARCIK Fatura Ödeme Noktaları

 

ÇINARCIK ilçesine Digiturk ve Lig TV hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. ÇINARCIK Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), Lig Tv aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. ÇINARCIK Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Lig TV aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Ocak - 2017 fiyatlar ile ilgili olarak 0(216) 740 00 49 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. ÇINARCIK ilçesinden Digiturk ve Lig TV ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk bayimiz mevcuttur. Bayi listesi Ocak itibariye günceldir.

ÇINARCIK Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

ALİYE HANIM, CUMHURİYET, CUMHURİYET, ÇAMLIK, HARMANLAR, HASANBABA, HÜRRİYET, İSTİKLAL, KARPUZDERE, KÖYİÇİ, LİMAN, SAHİL, TAŞLİMAN, bölgelerinden hizmet alabilirsiniz.


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları


Yorumlar


Yorum yok

Yorum Ekle


İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu: