TIKLA ARA

Ana Sayfa Lig TV Kampanyaları

Süper Lig Yıllık Sadece 719 TL

Digiturk ve Lig TV Kampanyası

Ara Abone ol: 0(216) 740 00 49

Lig TV Başvuru

Kredi katlı ile Süper Lig  Paketlerine üye olanlara yeni sezon 719 TL
Üstelik 12 Taksitle aylık sadece 59,99TL'ye 1 yıl boyunca Süper Lig maçlarını izleyin!
3 ay Spor Extra(Premier Ligi, Turkish Airlines Euroleague, Türkiye Basketbol Ligi) ve Mobil Süper Lig(beIN Sports kanalını web'de, cepte, tablette izleyebilirsiniz) hediye,
Kurulum ve aktivasyon ücretsiz,

Süper Lig Paketi ile Süper Lig'te yayınlanan tüm maçları, Şampiyonlar Paketi ile Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor ve Bursaspor takımlarının yaptığı tüm maçları izleyebilirsiniz.

Ara Abone ol: 0(216) 740 00 49

Lig TV Başvuru

Lig TV Kampanyası Detayları:
Kurulum:

Sezonluk ücretler 12 taksitli olarak ödenebilir.1 ay Spor Extra ve Mobil Süper Lig paketi hediyedir. Digiturk iç kurulumu ücretsiz olarak yapılmaktadır. Çanak anten kurulumu 60 TL veya taksitle 5 TL x 12 ay olarak veya tek seferde kurulum sıransında yapılmaktadır. Aktivasyon bedeli ücretsizdir. HD servisi ek 63TL alınabilir. Kredi kartı ile abonelikte Film veya Dizi paketine abone olmak isterseniz her bir paketin senelik ücreti 162 TL'dir. Spor Extra paketi 180 TL'dir.

Uydu Alıcısı:
Uydu alıcısı, Digiturk üyeliği süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır. Uydu alıcınızın arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcısı ile değiştirilir.
Kategori: Lig TV Kampanyaları

İlk ay hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde; Online İşlemler Merkezi’nden veya 0212 473 73 73 no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin vermeniz gerekmektedir.
Yorumlar


Yorum yok

Yorum Ekle


İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu: