TIKLA ARA

Ana Sayfa beIN Sports Kampanyaları

Süper Lig Yıllık Sadece 948 TL

Digiturk ve beIN Sports Lig TV Kampanyası

Ara Abone ol: 0(212) 942 33 98

Lig TV Başvuru

Süper Lig  Paketlerine kredi kartı ile üye olanlara yeni sezon sadece 948 TL!

Üstelik 12 Taksitle aylık sadece 79,00TL vererek 1 yıl boyunca Süper Lig maçlarını izleyebilirsiniz!
Kurulum ve aktivasyon ise ücretsiz olacaktır.

Kampanya kapsamında Spor Toto Süper Lig’in tüm maçları, İngiltere Premier Ligi, La Liga, Ligue 1, Serie A, Euroleague, Spor Toto Basketbol Süper Ligi, NBA, ATP Masters 1000, WTA, Formula 1 ve çok daha fazlasına sahip olabileceksiniz.

Maraton, Depar, Quiz, Alo beIN, Café Spor, İnteraktif gibi tüm spor severleri ekrana kilitleyecek programlar ile maç analizleri, yorumlar ve eğlence. Üstelik beIN Connect ile yayın akışına bağlı kalmadan Dilediğiniz Zaman sizlerle olacaktır.

Hhiç bir ek ücret ödemeden BeIN Connect ile tüm canlı maçlar ve spor programlarını web,cep ve tabletten Dilediğiniz zaman dilediğiniz Yerde seyretme imkanı sunuyor.

Digiturk’teki tüm belgesel, müzik, yaşam ve çocuk kanallarına ek olarak beIN Gurme, beIN H&E ve beIN IZ gibi ödüllü Televizyon kanalları, beIN Movies STARS, beIN Series Comedy ve en çok izlenen ulusal ve yerli kanallar hizmetinize açılıyor.12 Ay Taahhütlü Fiyat Kredi Kartlı 12 Ay Taksiti Fiyat KREDİ KARTLI TOPLAM FİYAT
Sporun Yıldızı Paketi
99 TL
79 TL
948 TL


Ara Abone ol: 0(212) 942 33 98

Lig TV Başvuru

Lig TV Kampanyası Detayları:
Kurulum:


Sezonluk ücretlerinizi 12 taksitli olarak ödeyebilirsiniz. Digiturk iç kurulumu ücretsiz olarak yapılmaktadır. Çanak anten kurulumu 95  TL veya taksitle 10 TL x 12 ay olarak veya tek seferde kurulum sıransında yapılmaktadır. Aktivasyon bedeli ücretsizdir. Sporun Yıldızı paketi ile Ailenin Yıldızları paketine ek olarak tüm spor içeriklerini izleyebilirsiniz. Ayrıca beIN Connect ile web’ten, cepten ya da tabletten Spor Toto Süper Lig dahil paketiniz kapsamındaki tüm maçları canlı olarak hiç bir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz. Kampanya sadece yeni üyeliklerde geçerli olup 3 Temmuz 2017'ye kadardır.

Uydu Alıcısı:

Uydu alıcısı, Digiturk üyeliği süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır. Uydu alıcınızın arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcısı ile değiştirilir.
Kategori: beIN Sports Kampanyaları


Yorumlar


Yorum yok

Yorum Ekle


İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu: