SALONDA NE VAR?

Digiturk Salonda Ne Var? Kanalı Burası, istediğinizi yapabileceğiniz tek sinema. Filmlerin sesini açıp kısın; altyazıya, dublaja siz karar verin; koltuğa dilediğiniz gibi oturup kalkın; yetmedi, gidin pijamayla koltuklara yayılın. Çünkü bu sinema DIGITÜRK’te, DIGITÜRK evinizde! Tek yapmanız gereken 16. kanala girip filmleri seçmek. Ondan sonra gel keyfim gel!

DIGITURK platformundaki dizi ve sinema kanallarının hemen ardında yer alan 16 numaralı Digiturk Salonda Ne Var kanalı ile Digiturk salon filmlerinin yayın saatlerini görebilir, sesli tanıtımlarını izleyebilir ve beğendiğinizi satın alıp ister kalabalık aile ortamında, ister yalnız başınıza DIGITURK’le evinizin konforunda izleyebilirsiniz.

SALONDA NE VAR? Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No : 200 Yayın Süresi : 24 Saat

SALONDA NE VAR? Kanalını izleyebileceğiniz Digiturk Paketi ile ilgili detaylı bilgi için: Digiturk Paketleri

SALONDA NE VAR? Yayın Akışı için: Digiturk Yayın Akışı

Salonda Ne Var?, Digiturk salonda yayınlanan filmler hakkında bilgi veren kanaldır. Bu kanal ile salon filmlerinin yayın saatlerini görebilir, sesli tanıtımlarını izleyebilir ve beğendiğinizi satın alıp izleyebilirsiniz. Etiketleme seçeneği sayesinde, seçilen film başladığında DigiKutu kanalı değiştirebilir.

Konular: SALONDA NE VAR? Programları, SALONDA NE VAR? Yayın Akışı, SALONDA NE VAR? izle
Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu:0(216) 326 0 999

Dijitürk, Dijiturk

Giriş Paketi
Ayda 19,99 TL’den başlayan fiyatlarla Uydu Alıcısı ve İç Kurulum Bedava...

Digitürk Paketleri

Digitürk ve Lig TV Paketleri
Türkiye´nin ve dünyanın en iyi kanalları, Digital ses ve görüntü kalitesi, İlk ve tek 24 saat futbol kanalı LİG TV ile Süper Lig Maçları ve Türkiye Kupası Maçları, aylık 19,99 TL´den başlayan bir çok farklı içerikli paket seçeneği ile her zevke uygun içerik, Hayatınızı kolaylaştıran Digi Kumanda tuşları ile DIGITURK Kanalları´nı izlemek çok daha keyifli...Digiturk Bayiliği

İnternet Kampanyası