TIKLA ARA

12,99 TL’ye, iç kurulum ve uydu alıcı da hediye!Digiturk uydu alıcısına ayda 12,99 TL’ye sahip olabilirsiniz.
 

Üzerine 1 keyif paketi (aylık 16,99 TL) alırsanız özel kurulum fırsatlarından da yararlanabilirsiniz.

Eğer 1 yerine 2 keyif paketi (aylık 20,99 TL) alırsanız özel kurulum fırsatından yaralanabilirsiniz.


Digiturk Başvuru


Kurulum:
Bu hizmet dahilinde, 12,99 TL’lik Giriş Paketine taahhüt verilmesi durumunda iç kurulum ücretsizdir. Aktivasyon bedeli 40 TL’dir.

16,99 TL’lik (Giriş paketi + 1 Keyif Paketi) ya da 20,99 TL’lik (Giriş paketi + 2 Keyif Paketi) paketlere taahhüt verilmesi durumunda kurulum ücretsizdir. Aktivasyon bedeli 20 TL'dir.

Eğer binada Digiturk merkezi sistemi var ise çanak anten kurulmaz, bina sistemine bağlantı yapılır. Ücretsiz kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servisimizce kurulum sırasında alınır.

Uydu Alıcı:
Digiturk uydu alıcısı taahhüt süresi sonunda üyenin olur. Bu uydu alıcı ile sadece Digiturk Eutelsat paketleri izlenebilir. Taahhüt süresi sonunda müşteri hizmetlerini arayarak uydu alıcınızı diğer uydulara da açtırabilirsiniz.

Detaylar:
Bu teklif 24 ay üyelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.

Üye olduğunuz pakette bulunan tüm HD kanalları bu teklif kapsamında izleyebilirsiniz.

SSS:
Binamızda merkezi Digiturk anteni yok, kurulum için ne kadar ödeyeceğim?

Giriş paketi (12,99 TL) ile üyeliğinizi başlatırsanız 40 TL aktivasyon bedeli, 45 TL çanak bedeli ödemeniz gerekmektedir. Eğer 16,99 TL veya 20,99 TL’lik paketleri tercih ederseniz çanak antenli kurulum ücretsizdir.

Taahhütüm bozulursa ne öderim?

Giriş paketi (12,99 TL) ile üyeliğinizi başlatırsanız, taahhüt verdiğiniz 24 aydan geriye kalan aylar için 12,99 TL, üzerine 1 keyif paketi ile üyeliğinizi başlatırsanız taahhüt verdiğiniz 24 aydan geriye kalan ay lar için 16,99 TL, üzerine 2 keyif paketi ile üyeliğinizi başlatırsanız taahhüt verdiğiniz 24 aydan geriye kalan aylar için 20,99 TL ödenir.Digiturk Başvuru
Yorumlar


Yorum yok

Yorum Ekle


İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu: