TIKLA ARA

BURDUR Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları


BURDUR ilindeki Digitürk bayileri satış noktaları ve teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk BURDUR bayileri ve satış noktaları, yetkili teknik servisleri olan ilçelerin listesi aşağıdadır:

BURDUR Bayisine ulaşmak için : 0216 740 00 49

Digiturk BURDUR için Teknik Servis talebi veya Arıza Bildirimi için tıklayınız.Bayiler, Teknik Servisler ve Satış Noktaları:Bayi Adresi İlçe
3918 sk. Apt. No: 8/13 AĞLASUN
ÇELİK sk. Apt. No: 16 BUCAK
KONAK MAH GÖKSAVAŞ SOK NO:12 BURDUR MERKEZ
ÇELİK sk. Apt. No: 16 GÖLHİSAR
ÇELİK sk. Apt. No: 16 TEFENNİ
ÇELİK sk. Apt. No: 16 YEŞİLOVA
ÇELİK sk. Apt. No: 16 KARAMANLI
ÇELİK sk. Apt. No: 16 KEMER
ÇELİK sk. Apt. No: 16 ALTINYAYLA
ÇELİK sk. Apt. No: 16 ÇAVDIR
ÇELİK sk. Apt. No: 16 ÇELTİKÇİ


İlçe
AĞLASUN
BUCAK
BURDUR MERKEZ
GÖLHİSAR
TEFENNİ
YEŞİLOVA
KARAMANLI
KEMER
ALTINYAYLA
ÇAVDIR
ÇELTİKÇİ


DİGİTURK'TE NELER VAR?

Canınız o anda ne seyretmek isterse, dilediğiniz paket seçeneği ile Sinema’dan Belgesel’e, Spor’dan Moda'ya, Haber’den Yaşam’a, Müzik’ten Çocuk Kanalları’na onlarca kanalı gösteren televizyon.


BURDUR iline verdiğimiz Digiturk ile ilgili hizmetlerin listesi ve ilçelere verdiğimiz hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi için yukarıdan ilçe seçiniz. BURDUR iline Digiturk kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Digiturk ile ilgili sormak istedğiniz her türlü soru ve talepleriniz için bize 0 216 326 0 999 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk abonesi olabilmeniz için bayi tarafından adresinizde kurulum hizmeti verilmektedir. Bu kurulum hizmeti bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur. Bireysel çanak anten sistemi kurulumunda binanızda Digiturk çanak anteni bulunmaması durumunda yapılmaktadır. Eğer binanızda Digiturk çanak anteni veya Digiturk merkezi çanak anten sitemi yok ise Digiturk bayisi tarafından çanak anten kurulumunuz gerçekleştiriliyor. Binanızda merkezi Digiturk çanak anten sitemi varsa veya bireysel çanak anten sistemi varsa sadece Digiturk iç kurulum hizmeti verilmektedir. Digiturk BURDUR iline çanak anten kurulum, aktivasyon hizmetleri mevcuttur.

 
Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları


Yorumlar


Yorum yok

Yorum Ekle


İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu: