TIKLA ARA

Ana Sayfa Digiturk Bayileri AYDIN Bayileri AYDIN MERKEZ Bayileri

AYDIN MERKEZ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

AYDIN MERKEZ bölgesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve uzman teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk AYDIN MERKEZ bayileri, satış merkezleri ve uzman teknik servislerinin AYDIN MERKEZ bölgesi için hususi olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Lig Tv Paketleri hakkında bilgiye ulaşabilmek için 0216 740 00 49 müşteri personelinden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan üzerinden bize iletebilirsiniz.

AYDIN MERKEZ Bayisi: 0216 740 00 49

Digiturk AYDIN MERKEZ için Teknik Servis talebi veya Arıza Bildirimi için tıklayınız.

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe Telefon
KUŞADASI DİGİTAL-AHMET BALKAŞ ÇETİN EMEÇ İHSAN HALA 7/A ALACAMESCİT Mah. KUŞADASI / AYDIN / TÜRKİYE AYDIN MERKEZ 0256 6133345
EGE - TEKNİK İLETİŞİM KURTULUŞ Mah. KIBRIS Cd. Ap. No: 45/C MERKEZ / AYDIN / TÜRKİYE AYDIN MERKEZAYDIN MERKEZ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

AYDIN MERKEZ DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- AYDIN MERKEZ Digiturk Kurulumu
- Lig TV Satışı
- Digiturk Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk AYDIN MERKEZ Fatura Ödeme Noktaları

 

AYDIN MERKEZ ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. AYDIN MERKEZ Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. AYDIN MERKEZ Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Aralık - 2017 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. AYDIN MERKEZ ilçesinden Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk bayimiz mevcuttur. Bayi listesi Aralık itibariye günceldir.

AYDIN MERKEZ Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları
Yorumlar


Yorum yok

Yorum Ekle


İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu: