TIKLA ARA

Ana Sayfa Digiturk Bayileri AYDIN Bayileri AYDIN MERKEZ Bayileri

AYDIN MERKEZ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

AYDIN MERKEZ ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış noktalarını ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk AYDIN MERKEZ bayileri, satış noktaları ve yetkili teknik servislerinin AYDIN MERKEZ ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Lig Tv Paketleri hakkında bilgiye ulaşabilmek için 0216 740 00 49 numaralı telefon hattımızdan bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan üzerinden bize bırakabilirsiniz.

AYDIN MERKEZ Bayisi: 0216 740 00 49

Digiturk AYDIN MERKEZ için Teknik Servis talebi veya Arıza Bildirimi için tıklayınız.

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe Telefon
EGE - TEKNİK İLETİŞİM KURTULUŞ Mah. KIBRIS Cd. Ap. No: 45/C MERKEZ / AYDIN / TÜRKİYE AYDIN MERKEZ 0256 2150044AYDIN MERKEZ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

AYDIN MERKEZ DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- AYDIN MERKEZ Digiturk Kurulumu
- Lig TV Satışı
- Digiturk Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk AYDIN MERKEZ Fatura Ödeme Noktaları

 

AYDIN MERKEZ ilçesine Digiturk ve Lig TV hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. AYDIN MERKEZ Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), Lig Tv aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. AYDIN MERKEZ Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Lig TV aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Nisan - 2017 fiyatlar ile ilgili olarak 0(216) 740 00 49 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. AYDIN MERKEZ ilçesinden Digiturk ve Lig TV ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk bayimiz mevcuttur. Bayi listesi Nisan itibariye günceldir.

AYDIN MERKEZ Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

bölgelerinden hizmet alabilirsiniz.


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları


Yorumlar


Yorum yok

Yorum Ekle


İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu: